Президент приємно здивував українців цінами на комуналку: краще присядьте, зміни нагрянуть вже в цьому місяці

Андрій Герус заявив, що зниження цін на газ в Україні для населення відбудеться з вересня

Глава комітету Верховної ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що зниження цін на газ в Україні для населення відбудеться з вересня.

Про це він розповів під час погоджувальної ради в парламенті.

“У цьому вересні газ для населення буде дешевше, ніж він був у вересні минулого року”, – заявив Герус.

Так за його словами, тариф буде знижено на 115 гривень за тисячу кубометрів. Таким чином, за останні 5 місяців зниження ціни на газ для населення становить приблизно 30%.

Нагадаємо, на початку вересня НАК “Нафтогаз України” оприлюднила цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання з 1 вересня 2019 року, не змінивши їх в порівнянні з серпнем.

Також нагадаємо, що для українців, які отримують субсидії все зміниться з 1 жовтня 2019 року . Уряд вніс ряд змін в правила отримання субсидій, а команда Президента анонсувала зміну критеріїв для призначення субсидій. У підсумку, Кабінет міністрів України удосконалив механізм надання житлових субсидій населенню в грошовій формі, який введений в березні поточного року. Відповідну постанову було прийнято на урядовому засіданні 14 серпня 2019.

Натомість раніше повідомляли що представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що Володимир Зеленський не давав прямих обіцянок знизити тарифи для населення.

Джерело

Share