Президент виступив з екстреним зверненням до нації: “Криза”

Президент США Дональд Трамп виступив з екстреним зверненням до нації, в якому назвав сформовану в країні ситуацію “гуманітарною кризою”:

Провину за “шатдаун” Дональд Трамп «повісив» на демократів.

Він заявив, що ситуація з нелегальною міграцією на південному кордоні США є “гуманітарною кризою”, від якої страждають всі американці:

“Ця ситуація може бути вирішена за 45 хвилин зустрічі”, – зазначив Трамп, оголосивши, що запрошує на переговори з цього питання в Білий дім лідерів Конгресу.

Відразу після виступу президента США американські телеканали протранслювали відповідь демократів – спікера Палати представників Ненсі Пелосі і лідера демократичної меншості в Сенаті Чака Шумеру.

Вони звинуватили Трампа в спричиненні кризи і умисному затягуванні “шатдаун” з метою отримання грошей на стіну, далеко не ефективним і аморальним засобом забезпечення прикордонної безпеки.

І нагадали: що під час виборів Дональд Трамп обіцяв змусити Мексику фінансувати його ідею, проте коли це не вдалося, звернувся до Конгресу з вимогою виділити мільярди на будівництво нової стіни:

“Президент Трамп зобов’язаний припинити утримувати американців в заручниках і повинен покласти край створенню кризи, він повинен знову відкрити уряд”, – заявила Пелосі.

Чак Шумер, зі свого боку, зазначив, що замість об’єднання нації, нинішній президент працює на розкол.

Міністерство оборони США планує “повний” і “швидкий” виведення американських військ

Президент США Дональд Трамп в Twitter написав про перемогу над терористичною організацією “Ісламська держава” в Сирії:

Share