Президент їде: На Закарпатті до приїзду Порошенка в дорожніх ямах “посадили” квіти

Місцеві жителі в місті Виноградів по можливих маршрутах слідування кортежу президента встановили квіти в горщиках в дорожніх ямах.

У місті Виноградів Закарпатської області по можливих маршрутах слідування кортежу президента Петра Порошенка в дорожніх ямах встановили квіти в горщиках, повідомляє Корреспондент з посиланням на місцеве видання Голос Карпат.ІНФО.

За їхньою інформацією, місцеві жителі вирішили приєднатися до “обласного благоустрою” Закарпаття, яке в п’ятницю, 15 березня, має відвідати глава держави.

“Якби президентський кортеж прямував через місто під Чорною горою (Виноградів, – ред.), то три з чотирьох напрямків були б покриті квітами, які вже “виросли” в ямах. Не біля доріг, а на дорогах. Наших з вами дорогах”, – йдеться в повідомленні ЗМІ.

Також повідомляється, що уздовж маршруту проходження кортежу на Закарпатті все ж спішно латають ями, чистять від сміття узбіччя і ремонтують мости.

Відзначимо, що в Україні за дороги місцевого значення відповідають голови ОДА і ремонтувати їх повинні з місцевих бюджетів.

1

1

Як повідомлялося, в Україні запустили флешмоб “Гройсмане, де дороги?”. Фото і відео викладають як звичайні водії, так нардепи і кандидати у президенти.

Нагадаємо, водії Закарпаття вийшли на мітинг через погані дороги. Автомобілісти вимагали, щоб до них вийшов керівник Закарпатського облавтодору і пояснив, чому в регіоні такі погані дороги.

Джерело

Share