Притула звернувся до українців з криком душі: «За що розпинаєте один одного»

Сергій Притула закликав українців не влаштовувати скандалів через невідповідність політичних поглядів повідомляютьhttps://politeka.net/

Відомий український ведучий звернув увагу на те, що з наближенням виборів рівень агресії в політичних дискусіях в соцмережах різко виріс. Притула розповів про те, що його знайома розмістила пост зі словами підтримки на адресу одного з кандидатів в президенти, після чого на неї обрушився потік образ.

«Я неодноразово писав у своїх постах про те, що культура спілкування наших громадян в соцмережах лежить нижче плінтуса. Я неодноразово бачив це в коментарях під своїми постами. І я зараз не про ботоферми», – підкреслив ведучий в своєму Facebook.

Він закликав українців проявляти повагу до опонентів в будь-яких обговореннях.

«Люди !!!!! Так не можна !!!! Має бути повага !! Повага до думки опонента! Чорт забирай! За що розпинаєте один одного? !! Юлині Петіних. Петіни Вовиних. Вовини Петіних. А за кожним із цих імен стоять мільйони людей !! Мільйони !!! Яким далі жити в одній країні!», – підкреслив Притула.

«Наше суспільство далеко не безнадійне, але має хронічні недоліки. Занадто багато людей у ​​яких є дві системи координат думок: їх і неправильна! Всі хто не поділяє їх точку зору – вороги. Право на помилку? Забудь !!!Він додав, що багато українців не можуть прийняти той факт, що у інших людей теж є право на власну думку.

Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. А критикують, як правило, ті, хто якраз нічого не робить. Тому що це дуже зручно. Критикувати», – зазначив ведучий.

Він підкреслив, що українцям потрібно навчитися спілкуватися один з одним без хамства, навіть в інтернеті.

«Ми повинні навчитися спілкуватися без хамства незважаючи на розбіжності поглядів. Ми повинні давати один одному шанс на помилку і повинні вміти визнавати свої помилки», – упевнений Сергій Притула.

1

Джерело

Share