Прогноз на другий тур: Як поділять голоси виборців Зеленський і Порошенко

До президента Петра Порошенка можуть перетекти голоси від Анатолія Гриценка та частково від Юлії Тимошенко. Шоумен Володимир Зеленський може отримати виборців Юрія Бойка. Про це Gazeta.ua розказав політолог Микола Давидюк.

“Порошенко не виконав базові обіцянки – долар по 10, не завершена війна, не поборена корупція, його оточення у корупції. Президент все це давно розумів. Якщо війна від нього не залежала, а долар по 8 – популістична обіцянка, то з корупцією він не захотів розбиратись.

У 2 турі Порошенко може отримати голоси від Гриценка, частково від Тимошенко. Всі ті, хто голосували за опозицію, за нього не проголосують”.

Зеленському допомогли телевізійні канали, вважає політолог.

“30% у Зеленського – це не феномен. В Європі політики набирають і більше. Це яскрава медійна компанія з нескінченним олігархічним доступом на медійні канали. У 2 турі до Зеленського можуть перейти виборці Бойка і виборці з антирейтингу Порошенка. Можливо, частково Вілкул, але його аудиторія старша”.

Такі вибори не могли пройти в Росії чи Казахстані, це говорить про розвинуту демократію.

“Результати виборів говорять про розвинуту демократію у нашій країні. Такий результат неможливий ні в Росії, ні в Казахстані. Катастрофічного нічого немає. Хотілося б бачити когось, крім коміка і корупціонера. Ще є другий тур, будемо дивитися. Але треба рахуватись з цим вибором. На парламентських виборах маємо робити все можливе, щоб перемогли професійні політики, які служитимуть країні, а не олігархам”.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія обробила 100% протоколів з виборів президента, які відбулися 31 березня. У 1 турі перемагає Володимир Зеленський з 30,24%, голосів. На 2 місці Петро Порошенко, має 15,95%. 2 тур виборів має відбутися 21 квітня.

Джерело

Share