“Прокляття у яйці”: Вінничанка розповіла, як ворожка виманила в неї п’ять мільйонів

Постраждала впевнена, що шахрайка діяла за “наводкою”.

У Вінниці ворожка виманила в перехожої золото, діаманти та всі заощадження. Переконувала жінку, що їй та її дітям пороблено і позбутися прокляття можливо лише почаклувавши над прикрасами. Жертва добровільно винесла зловмисниці всі свої гроші та коштовності, повідомляє ТСН.

37-річна Наталя просить не показувати обличчя – соромиться, що втрапила на гачок шахрайки. Згадує, що йшла вулицею, коли до неї звернулась незнайома жінка. Спочатку запитала, як дістатись пошти, і раптом заявила Наталі про прокляття, які начебто накладено на її рід.

“Вона розказувала про проблеми зі здоров’ям доньки – насправді так і є. Сказала, що “порча”, вона “екстрасенс”. Якщо я хочу, то вона може зняти “порчу”. Треба сходити в магазин, купити водичку, яйця. Ми зайшли в двір, вона читала молитви. І коли розбила яйце, я побачила якісь шматочки”, – розповідає Наталя.

Шматочки у курячому яйці, заявила ворожка, свідчать: прокляті сімейні коштовності Наталі. З них, мовляв, треба зняти чари. Наталя каже, була наче у тумані.

Я винесла всі коштовності свої, чоловіка, дітей. Все, що в нас було, і усі гроші, які були в заощадженнях. Це були долари, це була готівка”, – перераховує жінка.

Забравши усе, ворожка призначила зустріч за годину, та не з’явилася. Тоді Наталя і зрозуміла: її надурили, та пішла до поліції.

“Загальна суму у кримінальному провадженні – 5 млн 125 тис. грн. Ювелірні прикраси і готівка – гривні і в іноземній валюті”, – повідомляє прокурор Сергій Козир.

Підозрювану затримали за тиждень у Києві. Коштовностей при ній не було, лише чеки з магазинів на кругленькі суми та новісіньке хутро.

“Є фотографії до затримання, вона була одягнена в одяг скромний, а на момент затримання вилучена норкова шуба, речі відомих брендів. Після того, як вона скоїла злочин, протягом тижня вона придбала ці речі”, – повідомив адвокат Сергій Цепляєв.

Затримана стверджує: ошукану жертву уперше бачить. Втім Наталя її одразу впізнала. Слідчі з’ясували: жінку раніше вже ловили на крадіжках. Нині у суді обирають запобіжний захід. Підозрювана усі звинувачення заперечує, проситься під домашній арешт.

“Я хочу довести, що я цю людину не ображала, я її не знаю. Я не буду їй погрожувати, не буду до неї звертатись, тільки все через адвоката. Вона наговорила те на мене, чого нема”, – стверджує підозрювана Фатіма Сандуленко.

Судді залишають її за ґратами. Наступне засідання за тиждень. За шахрайство в особливо великих розмірах жінці загрожує 12 років ув’язнення. Вона закриває обличчя від камер та лається на журналістів.

Найвірогідніше, прикраси шахрайка виманила скориставшись гіпнозом, кажуть психологи. Схема працює як годинник: у натовпі так звані ворожки обирають стурбованих або засмучених людей – такі легше піддаються навіюванню.

“Дійсно є певні методи. І люди, які працюють, як ці ворожки, цьому вчились певним чином і вони, нажаль, це використовують. Людина скептична, людина, яка звикла все перевіряти, яка має аналітичний склад розуму, не піддається гіпнозу”, – запевняє лікар-психолог Олена Хаустова.

Сама ж Наталя вважає, її обікрали за “наводкою”, бо шахрайка знала найдрібніші деталі з її особистого життя. У суд жінка пішла, бо хоче застерегти інших.

Джерело

Share