Прuтула не витримав і вUбуXнув емоційною промовою: “Президент не садить”

Сергій Притула різко висловився про політичну грамотність українців

Не так давно відомий шоумен Сергій Притула провів зустріч зі студентами у місті Львів. Саме на цій зустрічі він виступив із критичною заявою щодо українських виборців.

“90% українців дупля не ріже, хто за що відповідає в країні. У чиновників різні завдання, різні повноваження, національні обов’язки і можливості”, – емоційно висловився шоумен.

Також він сказав, що, люди, маючи місцевого, часто не розуміють, що звертатися треба до місцевих депутатів, а не до нардепів із Верховної Ради. Адже їхній основний обов’язок – приймати закони.

«Коли в когось у підвалі тече вода і ніхто нічого не робить, то він (мешканець) виносить мозок депутату Верховної Ради. Він не виносить мозок своєму депутату в районній раді, де він живе, депутатам Київради, меру чи його заступнику по ЖКГ», – обурився шоумен.

Притула також переконаний, що коли люди почнуть розуміти, що президент не “садить”, в Україні стане спокійніше жити.

Раніше повідомлялося. що український шоумен та ведучий Сергій Притула розповів, яким бачить наше майбутнє. Телеведучий заявив, що майбутнє України для себе бачить не надто веселим. Проте виїжджати з країни не планує. “Якщо я тут буду, то буде веселіше”, сказав Сергій Притула під час виступу перед студентами у Львові, повідомляє “Українська правда“. Ведучий розповідав про те, що на даний момент в Україні відстежується відтік робочої сили, старіння нації та зменшення народжуваності. Притула висловив також думку щодо того, що на кожного, хто лишився в країні, навантаження тільки збільшиться, тому що кількість бюджетників, яких доведеться утримувати, тільки ростиме.

Також Сергій поділився роздумами про те, що дуже сумнівається, що нова чи стара влада зможе подолати корупцію найближчим часом.

“Занадто сильна кругова порука, занадто сильні місцеві еліти, щоб хтось із Києва їх міг дуже швидко переламати”,- пояснив він свою думку.

“Але нема біди – в нас красиві моря, Карпати гарні, народ працьовитий. Одне тільки питання – що на виборах щось не те робимо”, – підсумував ведучий.

Джерело

Share