Прямо зараз, пізно ввечері! Петро Порошенко зробив термінову заяву! На армію України здійснюється потужна атака

Сьогодні, як коршуни, злетілися політикани, в тому числі і ті політикани, які безпосередньо причетні до розкрадання і розпродажу та знищення армії.
Або ще корупціонери, які вже задовбали. Вибачте на слові.

Нехай вони подивляться і спитають у нас з вами в якому стані ми прийняли армію в 2014 році! Наша армія створена зусиллями українського народу, українських воїнів, волонтерів, добровольців.

Я звертаюся до правоохоронних органів, до Генеральної прокуратури, НАБУ та САП, якщо є факти — ні прізвища, ні посада нікого не мають захистити.

Закликаю правоохоронців забезпечити ефективне і прозоре розслідування, і негайно проінформувати суспільство про інформацію, яка була піднята в ЗМІ, зокрема щодо витоку інформації з правоохоронних органів, оскільки справа розслідувалася декілька років
.
Це найкращий час проінформувати суспільство. Є факти — до в’язниці. Немає фактів — припиніть розкачувати ситуацію і в армії, і в державі.
Про це сказав, перебуваючи на ротно-опорному пункті 79-ї окремої десантно-штурмової бригади на Приазов’ї, яка займає позиції за 1800 метрів від ворожих окопів.

Джерело

Share