Прямо зараз! “Про все доповісти мені завтра” Президент України Петро Порошенко зробив заяву

Президент Петро Порошенко звернувся до СБУ з дорученням розглянути можливість відсторонення Віктора Медведчука від виконання функцій по звільненню заручників. Про це Президент сказав у прямому ефірі радіо Новое время.

“Де факто пан Медведчук представляє Російську Федерацію і пана Путіна”, – сказав Порошенко у відповідь на прохання журналіста прокоментувати останні заяви Медведчука про способи вирішення конфлікту в Донбасі.

Медведчук, за словами Порошенка, був єдиним каналом зв’язку з президентом РФ Володимиром Путіним, “який виявився неефективним”.

“Це ніяк не компетенція Медведчука вирішувати, що робити Україні”, – сказав президент.

У кума Путіна, за словами Порошенка, була одна функція – звільнення заручників. Останній раз це сталося в грудні 2017 року. “Назвати це ефективним точно не можна”, – сказав Порошенко.

“І якщо буде ще одна заява, а може і цього досить … Я звертаюся до Служби безпеки розглянути можливість доцільності подальшого використання пана Медведчука в форматі гуманітарної групи для звільнення заручників, якщо його функціонування неефективно. Доповісти мені завтра”, – сказав президент.

10 квітня в штабі Зеленського заявили, їх кандидат готовий до прямих переговорів з Росією за участю міжнародних партнерів і збирається вивести з переговорного процесу Медведчука, як посередника між Україною і Росією. Медведчук відповів, що вивести його з переговорного процесу по Донбасу нібито неможливо.

Джерело

Share