Путін “рекламує” Порошенка: В Україні з’явилися дивні білборди на підтримку діючого президента

Українське законодавство забороняє використовувати у рекламі зображення людей без їхньої письмової згоди, а у передвиборчій агітації – людей, які не є громадянами України.

Штаб кандидата в президенти Петра Порошенка випустив агітаційні матеріали, зокрема – білборди, на яких він зображений разом з президентом Росії Володимиром Путіним, пише УНІАН. Зокрема, як повідомляє журналістка Ольга Волкова на сторінці в Facebook, білборди розміщені в Харкові. На агітаційних плакатах розміщено фото Порошенка тет-а-тет з Путіним і гасло – “21 квітня. Вирішальний вибір”.

“Автори реклами “Думай” – подумали й вирішили… Харків, вул.Полтавський шлях”, – прокоментувала Волкова.

Відомо, що такі білборди є у Києві та Дніпрі, додає видання Вголос. Агітатори також роздають партійну газету Порошенка із аналогічним зображенням.

Зазначимо, що згідно з чинним законодавством, агітаційні матеріали повинні містити інформацію про замовника, тираж, назву компанії, яка виконала замовлення тощо. На білбордах Порошенка вказано, що замовником виступає “кандидат на пост президента України Порошенко П.О.”.

Білборди випущені тиражем 2104 примірники, а також зазначається, що “особа відповідальна за випуск – Южаніна Н.П.” (Ніна Петрівна Южаніна є народним депутатом від партії “Блок Петра Порошенка” – ред.).

Джерело

Share