Путін висунув ультиматум Україні по “формулі Штайнмаєра”

Російський політолог Олексій Чеснаков пояснив ультиматум Кремля щодо проведення зустрічі в “нормандському форматі”, де РФ вимагає підписання “формули Штайнмайера”.

Зустріч лідерів “Нормандське четвірки”, в тому числі Володимира Зеленського та Володимира Путіна, може відбудуться, тільки якщо Київ визнає “формулу Штайнмайера”, передає Діалог.UA

“Підписання в найближчі дні в мінській контактній групі документів про визнання Києвом “формули Штайнмайера”- умова Росії для проведення саміту “Нормандське четвірки””, – зазначив він. Більш того, Чеснаков стверджує, що Київ не демонструє готовності дати Донбасу особливий статус, який нібито повинен надати, якщо вірити заявам Кремля. Зокрема, він посилається на останні заяви Леоніда Кучми і Вадима Пристайко, як на “відмову” України виконувати Мінські угоди.

“Заперечення особливого статусу Донбасу заперечує і “формулу Штайнмайера”. Інакше виходить абсолютна дурість і обман з української сторони: не можна ж узгодити механізм вступу в силу закону про особливий статус без наміру надати в подальшому цей самий особливий статус”, – додав Чеснаков.

Джерело

Share