“Путін з’їсть його наче плитку шоколаду виробництва Петра Порошенка”, – The Economist про Зеленського

Трагікомедія українських виборів. Після президентських виборів 31 березня українцям може бути “не до сміху”.

Про це пише британський тижневик The Economist у статті під назвою “Трагікомедія”, у якій зокрема оцінює популярність фаворита перегонів, коміка Володимира Зеленського передає BBC-Україна.

“Люди хочуть показати владі середній палець, й саме він відіграє роль цього середнього пальця”, – цитує журнал політолога Володимира Фесенка. За словами тижневика, плани Зеленського в разі перемоги і досі незрозумілі, адже сам кандидат поки що представив лише розпливчасті обіцянки зберегти курс на євроінтеграцію, покращити інвестиційний клімат та покласти край війні на Донбасі.

“Західних дипломатів лякає його непідготовленість. Багато хто побоюється, що Володимир Путін з’їсть його наче плитку шоколаду виробництва Петра Порошенка”, – зазначає тижневик.

Але головне питання, на думку видання, – не хто переможе, а чи будуть вибори легітимними, особливо зважаючи на небезпеку втручання Росії. Хоча джерелом небезпеки можуть бути і самі кандидати.

The Economist нагадує, що і Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко вже звинувачували у підкупи виборців, а присутність “приватних армій” та надмірна кількість зброї на руках у розгніваних українців можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

“Буде не до сміху, якщо українці прокинуться 1 квітня і не повірять результатам першого туру “, – резюмує Economist.

Джерело

Share