Путін зустрівся з Медведчуком і зробив заяву про Донбас: опубліковано подробиці

Президент Росії Володимир Путін у четвер, 18 липня, провів зустріч із головою політради партії “Опозиційного платформа – За життя” Віктором Медведчуком і зробив заяву про війну на Донбасі.

Відповідне відео з’явилося на сторінці журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова передає Обозреватель.

Так, лідер РФ сказав, що повноцінне врегулювання конфлікту на південному сході України можливе лише “у разі прямого контакту офіційного Києва і “влади “ДНР” і “ЛНР”.

“Росія буде підтримувати будь-які політичні сили в Україні, якщо вони будуть рухатися до відновлення повноформатних двосторонніх відносин”, – додав він.

Крім того, лідер РФ заявив, що Москва вітає підключення європейських партнерів до врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Я думаю, що підключення європейських партнерів, а вони так чи інакше задіяні в цьому з перших кроків, на жаль, із перших кроків конфлікту, який вилився в кінці кінців в те, що ми бачимо зараз на Донбасі, є вельми позитивним справою. І ми це всіляко вітаємо”, – висловився Путін.

Стало відомо, що зустріч пройшла в Санкт-Петербурзі, куди Медведчук прилетів зі Страсбурга. Оскільки переговори співпали з від’їздом білоруського президента Олександра Лукашенка, останній також був присутній при прийомі Медведчука.

Український політик заявив, що в Європарламенті деякі депутати підтримали запропонований ним мирний план щодо Донбасу.

“Зараз в України з’явився шанс, коли можна покінчити з “партією війни” і почути точку зору “партії миру”. Важливим є те, що з ініціативи Володимира Зеленського днями відбулася його телефонна розмова з Володимиром Путіним. Одне із завдань – це відновлення економічних зв’язків між Росією і Україною”, – процитували Медведчука в Telegram-каналі ВестіFM.

Джерело

Share