Нарешті, кінець настав!!! Це увійде в історію! В Кремлі страшна паніка! Рубль терпить крах….Путін програв…

Путіна спіткала розплата: Росія на порозі біди, рубль катастрофічно впав. США і ЄС скоро оголосять новітні санкції всупереч РФ. Рубль падає.Обмеження стануть обговорюватися 18 лютого, і мають всі шанси вступити в силу в найкоротші 2 місяці

Захід продовжить тиснути на РФ. ЄС і Об’єднані Штати практично закінчили процедуру узгодження пакету новітніх покарань проти РФ, які стануть впроваджені через присвоєння українських кораблів у Керченській протоці. Про даному інформує друковане видання Financial Times.

Обмеження можуть бути впроваджені в блізжайшіх 2 місяці проти фірм і фізіологічних осіб, пов’язаних з нападом на українські судна і захопленням їх екіпажів. Помічається, що 18 лютого керівники дипломатичних відомств держав ЄС повинні будуть розглянути питання впровадження новітніх покарань.

Як повідомляє телеканал Sky News, Вашингтон і Брюссель розраховують узгодити власні дії з метою того, щоб підвищити вплив на режим президента РФ Путіна.

Уже після повідомлень про можливі покарання у відношенні Російської Федерації на торгах Московської фондову біржу стрімко впав в ціні рубль. Протягом 10 хв. російська грошова одиниця втратила 46 копійок до долара (курс пішов до 66,11 руб ./$) і 66 копійок до євро (74,85 руб. / євро).

У січні екс-посол США в Україні, керівник “Атлантичної ради” (Atlantic Council) Джон Гербст повідомив, що через 2-3 місяці “ми побачимо, що США нададуть зброю Києву і оголосять про новітні санкції проти РФ” в зв’язку з нападом в Керченській протоці.

Джерело

Share