Рaнкoвe рiшeння Зeлeнcькoгo oбгoвoрює вecь cвiт! Тeпeр тoчнo cтaлo зpoзyмiлo, щo Aхмeтoвy кiнeць: oлiгaрхiв нaкрuлa cnpaвжня naнiкa

Відразу ж після перемоги Володимира Зеленського на виборах Президента України, у Ахметова, Пінчука, Порошенко, Косюка і у інших мерзотників з’явилися неймовірні проблеми.

Про що це говорить?

Це говорить про те, що українські олігархи є справжнісінькими паразитами, які паразитували на владу і на український народ.

27 років вони успішно домовлялися з президентами і заводили в парламент своїх тушок, які під виглядом патріотів в буквальному сенсі здавали цілу державу кільком сім’ям.

Епопеєю справжнісінького олігархічного каганату стало обрання президентом України кровожерного і відмороженого олігарха Петра Порошенка.

Ці 5 років увійдуть в історію України як найкривавіші року. Використовуючи війну з Росією, використовуючи горе цілої нації, смерть простих хлопців і сльози їхніх матерів вони поставили весь народ України на лічильник і почали нещадно грабувати націю.

Але казці прийшов кінець. Обрання несистемного Зеленського стало справжнім жахом для Ахметова, Порошенка і відмороженою компанії олігархів.

Зеленський не йде на контакт, домовлятися ні з ким і за все за 3 місяці Ахметов почав нести колосальні збитки.

Ротердам + скасований, на Порошенко відкрито 13 кримінальних справ, Ахметов зазнає збитків більш ніж в 500 мільйонів гривень щомісяця.

По суті гроші Ахметова пішли не на офшори, а в державу.

Проти ще одного відморозка Косюка почали розслідування.

Глава держави чекає від Рахункової палати, ДБР і НАБУ результатів розслідувань за дотаціями МХП Юрія Косюка …

Президент Володимир Зеленський доручив керівнику Рахункової палати повідомити про результати аудиту використання державних дотацій великими агрокорпораціями.

Про це він повідомив сьогодні під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабміну і силових органів.

« Прошу керівника Рахункової палати повідомити про результати аудиту використання коштів українців, які подарували багатим« агробаронів »…

Ми ж всі розуміємо, про кого мова, або мені назвати прізвища?

Ну, курочки … всі розуміють, про що мова «, – сказав Зеленський.

Також він звернувся до голів Госбюрорасследованій (ДБР) і Національного антикорупційного бюро (НАБУ) з проханням відзвітувати про хід розслідувань зловживань при виділенні держдопомоги агро-промислового комплексу.

Нагадаю, в 2018 році найбільше дотацій з держбюджету отримали фірми, пов’язані з Юрієм Косюк, – близько 970 млн грн, а в 2017 році – 1,4 млрд грн.

У той час як простих українців організовано відправляли вмирати на фронт, барон Косюк побудував своєму синові справжнісінький замок під Києвом.

Його синові дуже сильно подобався фільм «Великий Гетсбі» і він наказав побудувати йому палац як у Гетсбі.

За наші гроші барон Косюк побудував синові замок на тисячу кімнат, десятки тисяч квадратних метрів:

1

Джерело

Share