Репетиція “інавгурації”: Зеленський викликав ажіотаж серед українських ЗМІ – з’явилися фото

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський ”прорепетирував” свою інавгурацію.

Так, на минулому тижні знімалася аналогічна сцена з його героєм із фільму “Слуга народу” Василем Голобородьком. Проект ще знаходиться у виробництві, проходять зйомки і паралельно йде монтаж, повідомляє Обозреватель.

Зйомки процесу інавгурації серіального президента Василя Голобородька пройшли в Торгово-промисловій палаті України. На майданчик винесли реквізити: прапори, булаву, Конституцію і Пересопницьке Євангеліє, на якому дають присягу президенти.

У прес-службі “95 кварталу” підтвердили, що сцена стала скандальною і викликала ажіотаж серед українських ЗМІ. Цікаво, що головний герой серіалу за сценарієм попередніх сезонів уже перемагав на президентських виборах, тому церемонія, скоріше за все, могла проходити вже вдруге. У цьому полягає головна інтрига.

1

1

Як повідомлялося, раніше Комітет виборців України (КВУ) звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Центральної виборчої комісії з проханням перевірити, чи можна вважати серіал “Слуга народу-3” передвиборною агітацією.

Джерело

Share