РНБО: Школярів можуть перевести на дистанційне навчання

У Раді нацбезпеки і оборони допускають, що через пандемію коронавируса школярі в Україні у вересні не повернуться за парти, а процес навчання буде здійснюватися дистанційно, як це було навесні.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов на нараді за участю президента щодо ситуації з коронавірусів в країні, повідомила прес-служба глави держави.

“Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що існує ймовірність того, що восени в більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні повинні бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – наголошується в повідомленні.

Брав участь в нараді прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що показник захворюваності Covid-19 в Україні значно виріс і вже становить понад 50 осіб на 100 тисяч населення, хоча ще 10 днів тому він був менше 40.

При цьому летальність становить 2,6%, що “свідчить про високий рівень лікування”.

Глава уряду закликав мерів міст залучити муніципальні патрулі до роботи з відомствами, які здійснюють контроль (Госпродпотребслужба і інші) для дотримання санітарно-епідеміологічних вимог. Він також запропонував місцевій владі обмежувати роботу нічних клубів, поставити на жорсткий контроль муніципальний транспорт, а також поліпшити інформаційну політику і допомогти навчальним закладам підготуватися до дистанційної роботи.

Джерело

Share