Роман Бурко:Депутат Мураєв прирівняв патріотів України до ІДІЛ: є питання до Верховної Ради

У мене, як у громадянина України, вимушеного переселенця з Криму та засновника міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm є відкрите запитання до Верховної Ради, The Security Service of Ukraine та інших компетентних органів.

Чи може депутат Верховної Ради VIII скликання, голова політради партії «За життя» Євгеній Мураєв (Yevgeniy Murayev), публічно висловлюватись із закликом до садизму і катувань, які можуть призвести до гибелі значної кількості українських громадян, що висловили співчуття у зв’язку із смертю Джона Маккейна (архів: http://archive.is/d0yvx)?

Депутат Мураєв прирівняв патріотів України до ІДІЛ: є питання до Верховної Ради

Мені здається, що слова «…табличку с его портретом стоило бы прибить сотыми гвоздями к спине каждого патриота, скорбящего об утрате» у публічному пості політика, представника законодавчого органу державної влади України варто сприймати серйозно, як політичну програму.

Разом з цим знак рівності, який депутат публічно поставив між ІДІЛ та патріотами з західної частини України є дуже серйозною заявою, яка тягне, як мінімум, на державну зраду на користь Російської Федерації.

1

І це далеко не перша гучна заява цього політика. Чи може громадянин, який постійно висловлює стільки ненависті до українського народу бути представником цього народу і вести законотрорчу діяльність?

Прошу серйозно дослідити ці заяви та вжити заходів для того, щоб зазначений депутат або сам прибив собі гвіздками сотками портрет Путіна до спини і в такому вигляді ходив на усі сесійні засідання Верховної Ради, або був позбавлений депутатського мандату та притягнутий до відповідальності.

Дякую за увагу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Джерело

Share