«Росія походuть від Українu!» Павло Клімкін вuклuкав істерuку у росіян своєю заявою

Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія і Білорусь нібито походять від України. Ця історична деталь розлютила російських користувачів.

окрема свою версію український чиновник виклав у статті для видання Observador. У ній Клімкін називає Україну “спадкоємицею Київської Русі”, а появу Росії і Білорусі пояснює відділенням від Київської Русі. Повідомляє:bn24.biz.ua

“Україна-Русь не тільки отримали привілеї від християнства, а й багато дали Церкві Христа, Європі і всьому світу. Після хрещення у Києві християнство почало поширюватися на решту східнослов’янських племен на північ і схід від Київської Русі, де кілька століть тому виникли сучасна Білорусь і Росія. У результаті християнська релігія поширилася на величезній території від Карпат до Камчатки”, — зазначено у матеріалі.

Це твердження негайно підхопили російські пропагандисти. Коментуючи дану статтю на сайті “РИА Новости”, користувачі з РФ буквально “вибухнули” образами.

“Київська Русь”, це все одно, що зараз говорити Вашингтонська США або Паризька Франція”, “Взагалі-то спочатку мавпи пішли від укрів, а вже потім”, — пишуть вони

1

1

Джерело

Share