Росіяни бояться конфлікту з США: Орєшкін зробив Путіну попередження

Главі РФ Володимиру Путіну слід враховувати, що більшість росіян бояться початку Третьої світової війни через «незрозумілу» активність країни в сирійському конфлікті, невдачі Росії в якому лише дратують громадян.

Як передає «Апостроф», таку заяву зробив російський політолог Дмитро Орєшкін, зазначивши, що згідно зі статистичними даними, 57% громадян Росії серйозно стурбовані можливістю початку Третьої світової війни між РФ і США через Сирію.

«Це цілком міфологічний погляд, але він побічно показує, що сирійська епопея в очах путінського виборця непопулярна. Люди не розуміють, що там робить Росія, які переслідує інтереси.

Ось конфлікт навколо Криму росіянам ближче. Вони вважають, що треба було відібрати Крим в України , оскільки він «російський» і так далі. тобто кримська міфологія глибоко вкорінена», — розповів політолог.

Він зазначив, що подальші невдачі Росії в Сирії тільки будуть «дратувати путінський електорат».

«Тому Путіну ні з якої точки зору не цікаво вплутуватися в близькосхідний конфлікт. Підігрівати інтерес — так, але самому воювати — по мінімуму.

Він і так в Сирії досить багато втратив, а якщо ще будуть зникати кудись літаки, вертольоти і люди, то буде накопичуватися роздратування, в тому числі і серед патріотичного путінського електорату. тому він буде дистанційно підтримувати напругу, підкидаючи туди дров», — вважає Орєшкін.

 

Share