“Росіяни поводяться по-варварськи, як ніби ми васали у них”: Бацька розніс на друзки “дружбу” з Москвою

Білоруський президент піддав різкій критиці російське керівництво. І розповів про підводні камені Євразійського економічного союзу, який націлений на захист інтересів Москви на шкоду Білорусі.

Бацька розніс на друзки запевнення сонму проросійських політиків про “економічну користь” Євразійського (колишнього Митного) союзу, на прикладі Білорусі, повідомляє “Діалог.UA”.

Різкий випад на адресу Москви президент республіки Білорусь зробив в п’ятницю, 10 серпня. “Братський народ” він назвав варварами, які вимагають від сусідів – колишніх союзних республік, васальної залежності.

“У нас зараз важкий період – росіяни ведуть себе по-варварськи по відношенню до нас, публічно про це говорю. Вони від нас вимагають чогось, як ніби ми васали у них, а в рамках ЄАЕС, куди вони нас запросили, вони виконувати свої зобов’язання не хочуть “, – заявив Олександр Лукашенко в коментарях виданню “БелТА”.

Але і це ще не все. Москва, як запевняє білоруський лідер, використовує політику подвійних стандартів, не бажаючи визнавати добросовісну конкуренцію і порушуючи домовленості, що існують в рамках Євразійського союзу.

Тим часом, Москва заморозила кредитування Мінська і загрожує обмеженням безмитних поставок нафти і газу вже в найближчі місяці.

 

Share