Росію притисли до стінки та починають різати по шматочках. Першою дістала ніж Японія

Президент Росії Володимир Путін запропонував уряду Японії “мирний план” врегулювання відносин. Пропозиція підписати мирну угоду до кінця 2018 року Путін зробив в ході Східного економічного форуму.

“Давайте укладемо мирний договір – не зараз, але до кінця року – без будь-яких попередніх умов”, – заявив Путін. Президент РФ акцентував увагу на тому, що підписання подібної мирної угоди дозволило б у майбутньому вирішувати всі виникаючі питання без проблем, з якими не вдається впоратися протягом останніх 70 років.

Треба зазначити, що Японія наклала санкції на Росію за агресивні дії в Україні. Кремль в пританній йому формі спочатку годував свое населення байками про те що санкції Японії взагалі не болючі для економіки країни. Але дуже показово, що саме Путін прийшов миритися з японцями, а не навпаки. Росії дуже вигідно укласти угоду про мир з японцями і Кремль “приповз” саме зараз, хоча питання з Курилами між двома країнами не вірішено вже понад 70 років.

“Я не хочу коментувати те, що сказав президент Путін. Однак наша позиція полягає в тому, що питання по Північних Територіях повинно бути вирішено до того, як будь-який мирний договір залишиться без змін.Території південної гряди Курильських островів – Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї – повинні бути повернуті урядовим органам Японії, після чого договір буде укладено негайно. “, – заявив головний секретар японського уряду Йошіхід Суга.

Схоже почавши цей діалог Путін розумів всю непоступливість і принциповість японців, і цей крок зроблено навмисно. Росії таки доведеться розпращатись з Курилами.

 

Share