Роздамо всім громадянам України: Путін зробив нову заяву щодо паспортів РФ

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що Москва розглядає можливість надавати громадянство РФ у спрощеному порядку не тільки жителям ОРДЛО, а й громадянам всієї України.

Така заява була зроблена на прес-конференції за підсумками візиту в КНР. “Пенсія в Україні по старості майже в три рази менше, ніж в Росії, якщо навіть хтось отримає ще й додаткову пенсію, в цьому немає нічого страшного. Тут немає соціальної несправедливості, людей потрібно підтримати”, – цитує його слова ТАСС. Про це повідомляє Обозреватель.

При цьому Путін запевнив, що це нібито ніяк не вплине на соцсистему РФ. “З приводу виконання або невиконання наших соціальних зобов’язань перед нашими громадянами в Росії: сумнівів немає – всі соціальні зобов’язання, абсолютно всі соціальні виплати, пенсії, їх підвищення – все буде виконано. Тут немає ніяких сумнівів”, – стверджує Путін.

Він сказав, що “якогось серйозного навантаження для російського бюджету, пов’язаного з якимись збоями можливими в майбутньому у самій соціальній системі Росії, не буде, це абсолютно виключено”.

Як повідомлялось, раніше жителів Донбасі розлютив той факт, що вони не зможуть отримувати пенсію сусідньої держави без реєстрації в РФ.

Джерело

Share