“Руський мір” отримав у Львові гучного ляпаса: в ресторані відмовилися спілкуватися з відвідувачкою російською

Громадянка України, яка насправді є політичною росіянкою, дивується як це в Україні можна не знати російської мови.

Пише http://nev25.blogspot.com

Російська мова – такий же інструмент агресора, як танки і міномети. Фото: Твіттер.

У Львові в ресторані швидкого харчування МакДональдз дівчина відмовилася відповісти на запитання російськомовної української журналістки, аргументувавши тим, що не розуміє російської. Історію на своїй сторінці виклала у Facebook Ольга Висоцька, передають Патріоти України.

“Яке убозтво і сором. Підійшла до дівчини в “Маку” дізнатися, як пройти до вбиральні, на що вона українською відповіла, що не розуміє російською. Звичайно, очевидно, що розуміє. Я не здалася, і запитала англійською. Теж не розуміє. Ось що означає справжній сучасний українець. Випендрьож – все, культура і знання – ніщо.
PS. Перед тим, як писати в коменти, що це був не випендрьож і дівчина правда могла не знати російської, дайте собі відповідь на запитання : як, не знаючи російської, людина зрозуміла, що я нею розмовляю?” – написала вона.

Пост журналістки викликав бурхливу реакцію в мережі.

“Політична росіянка (громадянка України) дивується, як це в Україні можна не знати російської? А як у Росії можна не знати української? Як у Польщі можна не знати угорської? Як у Франції можна не знати англійської? В русского міра завжди хтось винен. Весь світ зобов’язаний знати російську? І навіщо ця непотрібна мова нам? Треба знайти цю дівчину-героїню, яка дала моральну ляпас русскому миру!”, – прокоментував у Facebook політичний оглядач Олександр Аронець.

 

Share