Самогубство легендарного героя АТО в Миколаєві: в мережі оприлюднили резонансні подробиці

Причинами самогубства виконуючого обов’язки директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”, Народного героя України Владислава Волошина могли бути проблеми, які виникли під час ремонту аеропорту.

Про це повідомляє видання “Новости-N” з посиланням на одного із співробітників аеропорту, який був близько знайомий з Волошиним, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, ситуація з ремонтом аеропорту залишається складною, перш за все, з причини проблем у системі фінансування. Зокрема, залишається невирішеним питання з заборгованістю за вже виконані роботи перед ВАТ “Жилпромстрой-8” на суму понад 20 млн грн.

Крім цього, одна з миколаївських фірм виграла тендер на проведення електромонтажних робіт в аеропорту на суму близько 60 млн грн. Фірма отримала передоплату у розмірі 10 млн грн і виконала значну частину робіт. Однак, нещодавно надійшла вказівка більше грошей фірмі не платити, а укласти договір з іншим підрядником.

У свою чергу, заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи не знає, що могло стати причиною самогубства Владислава Волошина.

“Я в п’ятницю ввечері з ним спілкувався на нараді, розглядали робочі питання, жодних навіть найменших натяків, передумов, що щось у нього не в’яжеться, не ладиться, не було. Нічого такого, стандартне нараду, на якій, скажімо так, розглядали усі робочі питання, пов’язані з отриманням сертифікації. Нічого екстраординарного, навіть натяку на те, що щось не виходить, не було”, – зазначив Гайдаржи. Також він додав, що не помітив у поведінці Волошина нічого такого, на що варто було б звернути увагу.

“За час нашого знайомства він практично завжди був в однаковому настрої і стані. Нічого такого, щоб можна було б на чомусь акцентувати увагу про його стан, такого не було”, – говорить заступник голови Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, в липні 2017 року на сайті “Цензор.НЕТ” була опублікована розповідь Владислава Волошина про те, чому він вирішив звільнитися зі Збройних сил.

Нагадаємо, у Миколаєві вчинив самогубство в.о. директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Владислав Волошин. 29-річний Волошин застрелився у власній квартирі з бойового пістолета марки ПМ без номерних знаків.

Share