Секретні гроші Путіна знищать: “наступ почався”

Президент Російської Федерації Володимир Путін потрапить під удар з боку США повідомляютьhttps://politeka.net/

Відзначається, що в Палаті представників Конгресу США розробили законопроект про транспарентності щодо російського президента Володимира Путіна.

Як відомо, даний документ зобов’язує розвідку Сполучених Штатів зібрати дані про фінансові активи глави Кремля

Дана інформація оприлюднена на офіційному порталі представника Демократичної партії Вальдес Демінгс, яка розробляла відповідну законодавчу ініціативу для Конгресу.

“Найкращий спосіб провести наступ на владу Володимира Путіна і його прихильників – почати полювання за незаконними і засекреченими фінансовими потоками, які підживлюють їх операції. Настав час для удару у відповідь і захисту нашої демократії”, – запевняє політик.

Вальдес Демінгс також заявила, що вже 26 росіян і три російські компанії були звинувачені США у втручанні в президентські вибори 2016 року. Однак, за її словами, нинішня Адміністрація президента США зробила недостатньо зусиль для запобігання майбутніх атак.

“Володимир Путін і його політичні союзники прагнуть послабити демократії в усьому світі, зміцнюючи їх політичний контроль неетичними засобами. Я пишаюся тим, що є співавтором цього законопроекту, метою якого є виявлення Путіна і його союзників такими, якими вони є: безчесні політичні діячі, що підривають демократії “, – зауважила співавтор документа, республіканка Еліс Стефаник.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Путін повторить в Україні 2014 рік. Про це в ефірі українського телеканалу розповів журналіст Роман Цимбалюк. За його словами, головною метою Володимира Путіна є вибори в Україні, де він спробує реалізувати свої інтереси і спровокувати в нашій країні нову революцію.

Адже тільки, на думку Романа Цимбалюка, так вона зможе ослабити державу і обезголовити його, що безпосередньо вплине на хід війни на Донбасі. Цимбалюк також заявив, що Володимир Путін вичікує відкриття такого вікна можливостей для себе, яке буде подібно 2014 році.

Джерело

Share