Семенченко звернувся до АТОшників, які «наїхали» на Зеленського

По Львівському пікету проти Зеленського. Пост зараз не про Зеленського. Це не мій кандидат. А про гасла і принциповість. Адже ці гасла оголошувалися від імені Ветеранів АТО.

Про це близько години тому написав у ФБ народний депутат Семен Семенченко передає Antikor.

Проти бізнесу з Росією? Чому ми з побратимами не бачили вас на Блокаді торгівлі на крові? Проти президента – клоуна? Чому тоді вас не було на наших акціях з вимогою суду по Іловайську? Проти Президента який сміється над пам’яттю загиблих покриваючи авторів Іловайська та Дебальцеве. Даючи їм звання і Пільги замість суду і покарання.

Чому вас там не було? На акції матерів загиблих десантників в Іл-76? Ви проти «Президента який не воював а сміявся»? Чому вас не було на акціях проти Президента який крав коли інші воювали? Де били кийками і труїли газом ваших побратимів які вийшли на протест проти свавілля?

Де були «акціонери» коли арештовували їх бойових побратимів в Грузії? Викрадали в Києві та Новоград – Волинському? Ховали в камери Маріуполя? Я спеціально не називаю зараз нікого на ім’я. Тому що поважаю всіх хто захищав Україну. Але якщо ти є принциповим – будь принциповий у всьому. Це одне.

I найголовніше. Загрози Громадянською війною.

Ми всі ці роки мали можливість прибрати корупціонерів, брехунів і зрадників при владі збройним шляхом. І свідомо відмовилися від цієї можливості не бажаючи ставити країну під загрозу розпаду в умовах зовнішньої агресії.

Можна довго тягати один одного за чуби вибираючи чий кандидат краще. Громадянською війною жартувати не треба. Не для того гинули тисячі наших побратимів на фронті щоб зараз ставити під загрозу то за що вони віддали життя – Україну. Політики приходять і йдуть, вибори закінчуються, а Україна – залишається. Не грайтеся цим.

Джерело

Share