Сенсація від Ляшка: Тимошенко має ізраільский та россійський паспорт

«Мінімум 100-150 депутатів тримають у матні по 5 паспортів, тому наш законопроект блокують. Комітет з прав людини досі не розглянув його.

Очолює цей комітет Немиря від «Батьківщини», певно йому Юлія Тимошенко дала команду, щоб захистити свого друга Онищенка, який має декілька паспортів. Власне, як і сама Тимошенко: російський паспорт їй Путін точно дав за «видатні заслуги» — здачу Криму без жодного постріла, ізраїльский також є паспорт. Ми зробимо усе, щоб законопроект був прийнятий і чиновники несли відповідальність», — заявив лідер Радикальної партії у коментарі журналістам.

Ляшко наголосив, що не згоден із ініціативою президента щодо позбавлення громадянства звичайних українців.
«Не можна порівнювати держиморду-депутата, який ховає гроші в офшорах, і простих людей, які поїхали в Італію чи Польщу на заробітки, щоб прогодувати родину. Вони вимушені були взяти інше громадянство, щоб працевлаштуватись. Оцих людей не трогайте! А державні службовці і народні депутати мають відповідати», — підкреслив політик.
Народний депутат також розповів про економічні наслідки торгівельної блокади окупованих територій.

«Минулого року підприємства сплатили 40 мільярдів гривень податків. Втрати Маріуполя по ПДФО склали 80 мільйонів гривень. Такі ж втрати у інших містах: Дніпрі, Кривому Розі, Харкові, у цих містах зупиняються підприємства, люди лишаються без роботи. За прогнозами втрати від валютної виручки складуть 2 мільярди доларів внаслідок непроданої продукції. Ми розуміємо почуття людей, які блокували, але це шкодить економічним інтересам України», — зазначив Ляшко.

Політик зауважив, що блокада не є ефективною, оскільки кордони Росією відкриті і немає жодних перешкод для доставки товарів звідти.

Share