Шабунін: без цих двох умов, я виборцем Зеленського точно не стану. Нерозуміння цьоrо “шось” мене сильно насторожує..

Очевидно, що я не є виборцем Порошенко. Всі, хто читає мої дописи останні три роки, розуміють чому. (Тут описав дій Порошенка, після яких міг би передумати : Порошенко до виборців ).

Але це і не означає, що я є виборцем Зеленського. Я б почам думати про можливість такого вибору виключно за кількох умов:

1) Презентація його командою чіткого плану дій. Не загальних фраз, а зрозумілого документу, виконання якого можна відслідковувати.

2) Презентації команди (кого на яку посаду буде подано), яка цей документи буде втілювати.

Без цих двох умов, особисто я, виборцем Зеленського точно не стану. Чи це завадить йому виграти вибори Президента? Мабуть, не завадить.

Проте попереду ще вибори парламентські, виграти на яких йому буде значно складніше. В разі ж виграшу виборів президентських – програш на парламентських стане для Заленеського катастрофою: і політичною, і особистою.

Бо визначального впливу на процеси в країні він не отримає – а в очах виборців відповідатиме за все. Шлях від любові українських виборців до їх ненависті дуже короткий.

Саме тому, презентований план дій Зеленського, як на мене, мав би містити розділ, який описує його дії ДО виборі ВРУ. Щоб можна було підійти до цих виборів з переліком виконаних обіцянок.

Такими виконаними обіцянками, наприклад, могли би стати подані в Раду круті законопрокти (справжня судова реформа, перезавантаження САП і НАЗК, реформа СБУ і т.д.).

З великою вірогідність депутати ці законопроекти не прийматимуть, що в свою чергу нарощуватиме парламентський рейтинг Зеленського: “Проголосуйте за мою партію і ми одразу приймемо всі вже подані мною круті закони”.

Через усі аргументів вище, не розумію, чому Зеленський не презентує ні свого плану дій, ні своєї команди (з посадами). Має бути щось, що стримує його таких очевидно вигідних кроків.

Нерозуміння цього “щось” особисто мене сильно насторожує.

Vitaliy Shabunin

Share