Щастя від того, що народився в Андрійка сьогодні синочок, горе від того, що Андрійко ніколи не візьме свого новонародженого синочка на руки

Ольга Тимченко

Сьогоднішній день, для сім’ї, для родини, загиблого воїна Андрійка Добровольського з Івано – Франківщини, водночас – радісний і сумний, в цей день для них – стоять поряд щастя і горе…….

Щастя від того, що народився в Андрійка сьогодні синочок, горе від того, що Андрійко ніколи не візьме свого новонародженого синочка на руки, ніколи не пригорне його до свого серця. Але життя перемагає, життя тата Андрійка буде продовжувати його синочок.

Тато Андрійко буде для свого синочка Ангелом – охоронцем, який буде невидимо обороняти свою кровиночку в усьому, буде допомагати і підтримувати, охороняти його земне життя. Я хочу привітати усю родину Андрієчка Добровольського з народженням синочка, онука, правнука, племінника.

Бережіть себе, бережіть кровиночку Андрійкову адже це його продовження. Дякую долі, яка звела мене з такою родиною – добрі, світлі, мудрі. Люблю вас.

Share