”Ще поїдемо, це ми вирішуємо”: Макаревич жорстко прокоментував поїздки в Україну

Культовий російський музикант, лідер “Машини часу” Андрій Макаревич заявив, що не збирається відмовлятися від поїздок в Україну, незважаючи на посаду в Держдумі РФ.

Так, Макаревич наголосив, що поїздки в Україну — винятково його особиста справа. Про це йшлося в інтерв’ю для видання Лента.Ру, пише Обозреватель.

Так, у 2019 році Макаревич увійшов до складу Громадської ради в Комітеті з культури Держдуми РФ і активно виступив проти цензури та втручання держави в культуру. На фоні цих подій Андрія запитали, чи відмовиться він від гастролей в Україні через членство в Держдумі, якщо його про це попросять.

“Машина часу” і я зі своїми проектами стабільно гастролюємо в Україні. Під час нашого ювілейного туру ми теж туди поїдемо. Якщо в Держдумі підійдуть на засіданні ради і попросять утриматися від українських гастролей, я відповім прямо: “Вибачте, а яке ваше діло? Їздили і ще поїдемо. Це ми самі вирішуємо”, — різко заявив Макаревич.

Нагадаємо: також в інтерв’ю для “Лента.Ру” лідер “Машини часу” назвав 80 відсотків населення Землі — ідіотами, і зазначив, що це потрібно прийняти, як даність.

Як повідомлялося, Андрій Макаревич звернув увагу на різку реакцію росіян, які взяли на свій рахунок фразу про ідіотів.

“У зв’язку з черговою істерикою, піднятою навколо фрази, видертої з мого інтерв’ю, зауважу кумедну річ. Йдеться про фразу (та й не мою, а Едгара По, але це нікого не хвилює) про те, що 80% жителів Землі — ідіоти (я ж думаю, що більше — особливо, судячи з реакції). Росіяни знову образилися”.

Джерело

Share