Щойно з передової прийшли просто шикарні новини. Дивіться, що зробили наші хлопці

Сили ООС здобули велику перемогу на передовій

Цю інформацію оприлюднив конструктор кулеметних станків, учасник АТО-ООС Іван Савельєв.

На відеоролику, опублікованому Савельєвим, можна побачити кадри знищення доту російсько-окупаційних військ на Донбасі українськими вояками за допомогою великокаліберного кулемета КПВТ (крупнокаліберний кулемет Владимирова танковий).

Зокрема, в ході обговорення характеристик і застосування верстатів до кулеметів ДШКМ-ТК і КПВТ він оприлюднив відео знищення доту російських окупантів на тимчасово непідконтрольних Україні Донеччині.

«Хлопці спокійно дочекалися цю групу клоунів, дали їм зайняти ДОТ … і вбили. І правильно зробили », – розповідає боєць.

Однак, Савельєв не уточнив, коли і на яких позиціях було знято це відео.

Раніше ми повідомляли про те, що Росія готується влаштувати хімічну атаку на Донбасі. Про це розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький. За його словами, Головне управління розвідки (ГУР) України виявило ряд ознак, які вказують на підготовку Росією хімічної атаки на окупованому Донбасі.

«Військова розвідка України спостерігає ряд розвідувальних ознак, які чітко вказують на підготовку Росією диверсійно-терористичного акту із застосуванням хімічно небезпечних отруйних речовин, що в подальшому буде подаватися російськими пропагандистами як застосування українськими військами« хімічної зброї »проти жителів окупованого Донбасу. Російські спецслужби розраховують на значну кількість жертв серед цивільного населення », – попередив Скібіцький.

Share