“Щорічна 13-а пенсія”: На українців чекає додаткова допомога від держави

Президент України Петро Порошенко не виключає введення щорічної, “13-ї пенсії” для тих, хто отримує мінімальну соціальну виплату, у випадку росту економіки країни.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна”, буквально за тиждень до виборів президента країни. Повідомляє korupciya.com

“Ми точно будемо продовжувати пріоритет пенсіонерів при реалізації соціальної політики. Я не виключаю, що одним з можливих варіантів стануть виплати тим, хто отримує мінімальну пенсію, 13-ї пенсії щорічно”, – підкреслив Порошенко.

За його словами, умовою для введення “13-ї пенсії” є зростання економіки.“Для цього на сьогоднішній день нам треба забезпечити зростання економіки, прорив, якщо хочете. І ми сьогодні випереджаємо і Російську Федерацію, і багато країн Європи в рамках економічного зростання”, – додав він.

Це вже не перша “передвиборча подачка” від команди діючого глави держави.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у березні-квітні роздадуть по 2410 грн компенсації пенсіонерам, які отримують мінімальну виплату. Фінансуватимуть ініціативу за допомогою надходжень до Пенсійного фонду від розмитнення “євроблях”.

Джерело

Share