Щось назріває? Українські воїни з передової стверджують, що окупанти різко змінили тактику – на «передку» стоять не «орки», а кадрові військові РФ

За оперативними розвідувальними даними, підтверджується інформація про нову тактику ворожих бандформувань під керівництвом російських кураторів. Деталі дізнаємося у начальника прес-служби 28 – ої окремої механізованої бригади ЗС України Олега Сидоренка, він у нас на прямому зв’язку.

Вітаємо Вас пане Олеже, розкажіть будь ласка, що відомо про нову підступну тактику ворога?

Дійсно, тактика підступна, вона полягає у тому, що навпроти наших позицій стоять не аби – які Орківські формування, а професійні військові формування. На разі це підрозділи з далекого сходу, з Владивостоку приїхала бригада Морської піхоти.

Тактика полягає у тому, що саме офіцери, це підтверджують наші розвід. дані, застосовують проти нас свої снайперські загони. Діють дуже професійно. Стріляють вкрай прицільно. Стріляють по ногах.

З моєї точки зору, це пов’язано з тим, що це начеб – то дотримання умов перемир’я, а з іншого боку вони просто хочуть більше нас залякати. Смерть наших бійців навпаки надихає нас на ще більші звершення, на перемогу.

А отакі поранення навпаки несуть для не дуже ще підготовлених бійців великий страх. Острах бути ураженим і повернутись додому калікою.

А що ще зможете сказати? Ця інформація підтверджена нашими розвідниками?

Так. Ми маємо дуже взаємотісний зв’язок з місцевим населенням це не є таємницею. Дуже багато прихильників незалежної України є на тому боці. Вони часто несуть нам інформацію про пересування техніки, про озброєння орків, а також про кількісний склад їх збройних формувань.

Тому, коли вони провели у себе навчання, по так званому звільненню українських сіл від ЗС України, а також звільнення заручників від військовослужбовців ЗС України. Я коли розповідав про це людям під час наради, це викликало сміх у присутніх.

Адже всім зрозуміло, що ніхто нікого в заручники не бере. ЗС України на своїй території не можуть виконувати якісь карні функції.

І перемога обов’язково буде за нами.

За матеріалами сайту: Армія FM

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.