“Шоста весна в окупації. Що змінилося за ці роки?”- сповідь із Донецька.

Шоста весна в окупації.

З ювілеєм, блядь.
Сьогодні вже перше березня і це шоста весна в окупації. Настрій як у племінника дмитрика Кисельова, якого німці посадили. Різниця тільки в тому, що ватяний родич Ватана знає, коли він вийде на свободу, а в Донецьку свобода – це коли проїхав блокпост орків. У самому Донецьку вільно можна хіба здохнути.

Що змінилося за ці роки? Фактично ніхера:

Ваті абіщають паспорта рф який рік, але бидла не бачити паспортів як жителю Воронежа унітазу в квартирі – неположено.

Банківської системи немає і не буде. Жоден російський банк не зайде на окуповані, ні споживчих кредитів, нихера немає. І не буде.

Мобільний зв’язок пенікс або страх і жах на отжатом обладнанні – це тупо анекдот: віджимати навчилися орки, зв’язок працює через жопу. Мтс поки працює, але слух йде, що до літа орки відключать зв’язок із зовнішнім світом.

Медицина – це окрема жопа. Лікарі їдуть, навіть дітей скоро лікувати буде нічим. З ліками взагалі пиздец, бо цінник на ліки з України в середньому збільшується на 3,5 або на 5. Це овердохуа, дешевше здохнути.

Жд вокзал стоїть. Намертво. Його асвабаділа мразота.

Внутрішні пасажирські перевезення – це та ще пригода. Я хуй його знає як ці маршрутки по Донецьку ще їздять, але скоро вони будуть розвалюватися на ходу.

Шевченко стоїть. Пам’ятник. Прям навпроти ОДА. Не розумію, чому орки його не знесли як пам’ятник Стусу.

З роботою все погано. Крута робота для цивільного – це за 200 $ в місяць, це успіх шопіздец. Правда, на 200 $ ти можеш купити ціле ніхуя. Але то таке, головне шо на рюцке можна розмовляти.

Зарплати шахтарям викликають сміх. Бля, це в натурі раби, які за упряжку маму продадуть (знаю про що кажу, у мене дід шахтар).
Який нахуй шахтарський характер? Раби ебошут і радіють кожній копійці. Ніяких страйків, бо підвал відразу забезпечений. Це у хунти можна верещати, тут за крики з приводу зарплати по ебалу дадуть прикладом, тому мовчать і ходять на роботу.

Всі втомилися. Дуже. І цивільні, і орки. Орки не хочуть особливо воювати за 200 $, але у цивільних, які взагалі без роботи, особливого вибору немає, тому і поповнюють ряди так званих 15-тисячників. Правда, самі орки вважають новоприбулих тими, хто побіжать в першу чергу.

Ставлення до орків змінилося. Якщо раніше тихенько і шоб ніхто не бачив проклинали, то зараз можуть публічно нахуй послати. Це радує.

Коммендантска година всіх дістала. Хоча, якщо задуматися, то скасовувати немає сенсу: один хер у людей грошей немає особливо + кататися по ночах, знаючи шо патрулі завжди можуть зупинити або комендатура, сенсу немає. Та й куди ходити? На футбол? Ні. У нічний клуб? Теж немає. Просто погуляти по нічному Донецьку? Сумнівна розвага, не раджу.

Жратва є, від голоду точно ніхто не здохне. Правда, то швидше за собачий корм, який возять сюди з рф, а не жратва. Білоруси нормально пожвавішали: Мінськ Мінськом, але товарів з Білорусі в Донецьку як на мене відсотків 30%.

Обстріли. Є. По центру практично не прилітає, тільки в прифронтових районах війна. Менше б’ють РСЗВ, сепарасти бухають з ОБСЄ за одним столом як і раніше. Смерть захараста стала для орків шоком: тепер ніхто не впевнений, що охорона допоможе.

ДРГ хунти. Сука, Моссад вже заздрить тому, що може наше ДРГ. Правда, навіть вата не вірить в те, що захарченко прибрали Укри.

Ера Пушилін Денис Володимирович – це суцільний пиздець. Чувака ненавидять навіть ідейні вата. Це успіх, бо так дискредитувати окупаційну владу треба вміти. Спасибі, ммм-щик, продовжуй в тому ж дусі.

Блокпости орків. Це окремий пиздец. Вата кляне орків за повільність, неповороткість, за хамство і неповагу. Взагалі блокпости хунти стали нашою найкращою пропагандою, вата постійно тикає колаборантів в ебало тим, що зробила Україна для тих, хто перетинає лінію розмежування. Орки ж організували все так, що ти обов’язково відчуєш себе тупою безправною худобою у них на блокпосту.

Якість життя, як таке не змінилося – є ілюзія мирного життя і не більше того. Всі розуміють, що це бутафорія і муляж, навіть вата.

Багато ватників усвідомили, що їх не визнає рф і що ніяких паспортів рф їм не бачити. Це їх дратує і бичить, але змінити вони не можуть нічого. Дуже люблю дивитися на такі скислі ебальніки, які зрозуміли що поставили не на того коня.

Настрій молоді: валити звідси. Валити куди завгодно і скоріше, бо молодість з комендантською годиною – це дно.

Подарунки від хунти. Не знаю що там кажуть за те, що ВСУ відповіді не дають, але якась третя сила якимись магічними заклинаннями робить таки правильні речі: в день дохнуть в середньому від 2 до 5 орків.

Українське тв і радіо не ловить. Привіт мінніхуя і іншим дебилам, які не можуть 1 вишку побудувати за 5 років.

Люди сильно хворіють, це все нерви. Рак, діабет, проблеми з серцем – все від перенапруги. Люди вмирають дуже швидко, буквально за тиждень, бо немає бажання видужувати. Це страшно.

Моралі немає. кінець п’єси

За матеріалами Фашик Донецький

Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на startko.co.ua, а також на сам матеріал!

Більше цікавого від проекту – Вподобай та репост

Підтримуй Український контент

Джерело

Share