Син Гладковського записав відео-відповідь журналістам і обіцяє назвати автора “зливу”

Програма «Наші гроші з Денисом Бігус» про махінації в оборонній сфері була механізмом дискредитації президента України Петра Порошенка в розпал передвиборної кампанії. Про це заявив фігурант згаданого розслідування і син колишнього заступника секретаря РНБО України Олега Гладковського Ігор Гладковський. Своє відеозвернення під назвою «Ваші гроші» він виклав на офіційному YouTube-каналі.

«Це головна причина появи розслідування програми« Наші гроші ». Для цього вибирають людини, пов’язаного міцними робочими відносинами з главою держави. І накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: «команда погана, тому і президент поганий», – сказав Гладковський, нагадаємо, що «мішенню» став його батько.

Ігор стверджує, що найближчим часом всі дізнаються про те, хто зробив обговорювану «фальшивку» і надав її журналістам. Він стверджує, що впевнений в тому, що розслідувачі не працювали над програмою три роки, як заявляють, а отримали всю інформацію «пакетом», щоб оприлюднити напередодні виборів.

«Ви маєте право і будете знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці», – додав Гладковський.

Він вважає, що оскільки раніше глядачі нічого не знали, то й повірили тому, що розповіли журналісти. Насправді ж, стверджує Ігор, він звичайний український підприємець, провідний бізнес по дистрибуції автомобілів «Хюндай» в Україні та мікрокредитування.

Нагадаємо, раніше Порошенко звільнив заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Джерело

Share