Скабєєва відкрито пообіцяла “зелених чоловічків” на виборах в Україні: “Ми вам влаштуємо “мирний” заїзд”

Скандальна кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва відреагувала недоречним цинічним жартом на заборону російським спостерігачам їхати на вибори в Україну.

Вона заявила, нібито Росії може знову доведеться перевдягтися в “зелених чоловічків”, як це було під час окупації Криму. Нахабний спіч поплічниця путінського режиму озвучила в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Россия 1”, повідомляє Обозреватель.

“Міністр закордонних справ України Клімкін висловився про російських спостерігачів на виборах президента України. Каже, що у марсіан більше шансів поспостерігати за президентськими виборами, ніж у росіян. Такий ось український гумор. Краще б тримав язика за зубами, а то ж і справді доведеться перевдягатися в “зелених чоловічків”, спостерігати за цією космічною битвою. Тобто я зараз, звісно, пожартувала. Українські пропагандисти, можете не строчити свої заголовки! Ми до вас приїдемо, але це буде мирний заїзд, якщо вам вистачить розуму не влаштовувати провокацію”, — посміхаючись, сказала одіозна Скабєєва.

Як повідомлялося, скандальна пропагандистка заявила, ніби є дуже популярною в Україні, пошкодувавши, що реєстрація кандидатів на вибори президента в країні вже завершена. Скабеєва вважає, що змогла б перемогти.

Share