“Скалічив матір”: З’явилася інформація про сім’ю Путіна

Батько президента Росії Володимира Путіна виколов вилами око його матері. Це був лише один з випадків прояву агресії.

Про це повідомив редактор сайту “Путінізм” Артем Круглов, який вивчає невідомі факти з біографії російського лідера. За його словами, батько Путіна відрізнявся девіантною поведінкою, повідомляє Обозреватель з посиланням на”Радіо Свобода“.

“Прийшов якось до дівчини, яка йому сподобалася, нікого вдома не було, але вона його чомусь на двір не пустила. Тоді він схопив вила і став ламати ворота. І якось так вийшло, що в якийсь момент він через пролом в паркані потрапив їй вилами в око. Мало не вбив, коротше. Дівку повезли в лікарню, вставили скляне око, а рідня поставила умову: а тепер, “мілок”, одружуйся, бо напишемо заяву в “мєнтовку” і підеш ти за тяжкі тілесні. Так батько Путіна одружився на його мамі”, — повідомив він.

За словами Круглова, дитинство Путина – цілковита сірість.

“Навряд батьки взагалі мали на нього якийсь значний інтелектуальний або культурний вплив, їм просто не було чого йому передати в цьому плані. Судячи з усього, коли він говорить про себе “ленінградська вулиця мене навчила” – це не фігура мови. Саме там він і сформувався як особистість. У підворітті”, – додав редактор.

Він підкреслив, що в університет Путін був прийнятий за спортивною квотою, за протекцією свого тренера (Леонід Усвяцов на прізвисько Льоня-Спортсмен), який за сумісництвом був кримінальним авторитетом, але з великими зв’язками.

1

1

Як повідомлялося, раніше поява можливої дочки президента Росії Катерини Тихонової на федеральному каналі викликала ажіотаж в соцмережах. Росіяни не виключили, що спадкоємиця Володимира Путіна готується замінити його на посаді глави держави.

Джерело

Share