Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Це тримання виборців за лохів і маргінес

Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Притомні (на перший погляд) люди на повному серйозі говорять:

— Та нічого не зміниться, ну хоч насміємося!

Насміємось, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

— От прийде Зеленський і буде порядок, — каже мені юристка за освітою, яка працює в державній структурі.

— Який порядок? – питаю. – Як в кіно, чи що?
— Ну, хоча б такий, як в кіно.

Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:

— Він інший — ти що, не розумієш?! Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!

— Що зуміє?

— Все! Він новий, не те, що оці всі. Тільки крадуть.

— Дивись, — намагаюсь спокійно розповісти, — новий, так. А от чи інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в оффшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? В тому, що не був в політиці? Не був – і ти уяви не маєш, що може бути, правда ж?

Не чує. Очі горять. Вова їй подобається. Просто подобається – кльовий чувак, розумієте?

Немає слів, звісно. Те, що команда Зеленського і він сам називає «програмою» — це купа банальних лозунгів, написаних або по приколу, або з бодуна. Обіцянки референдуму в ситуації, коли у нас НЕМАЄ закону про референдум. Патякання про те, що «народ всё будет решать» — це як? Які механізми?

Можу побитися об заклад, що ви не побачите зустрічей вживу з людьми кандидата Зеленського. Тому що він розповідає приблизно так, як відповідав на питання журналіста радіо Свободи про свої оффшори. Тому що людина розважається і грає в чужу гру.

Висунення таких кандидатів – це тримання виборців за лохів і маргінес.

Але далі буде фігні значно більше. Зеленський і Ліга сміху, Зеленський і 95 квартал, Зеленський і Розсміши коміка, Зеленський і реаліті-шоу Зеленського-кандидата… А в березні стартує черговий сезон Слуги народу. Я можу собі лише уявити, якої відвертої хрєні туди понапихають сценаристи.

Тільки не треба паралелей з Рейганом – погугліть біографію Рейгана, як мінімум.

І не треба про ісландського Йон Гнарра – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, аніж у нас. І про систему стримань і противаг.

Коломойський, звісно, геніальний тролль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не вмикнемо мозок, то у нього все може вийти цього разу.

Тому ті, хто повторює мантру про «нового Зелінського» — повідомляйте про себе активніше. Це ускладнює, звісно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу.

І спробуйте пошукати відповіді на прості питання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно? В якій країні ми прокинемося? Куди рухатимемося далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А Головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за згодою з ВР, Президент подає і призначає службовців.

І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці ми всі оберемо його куди завгодно і ким завгодно.

Джерело

Share