Смешко дав пораду, за кого голосувати в другому турі виборів

За словами екс-кандидата в президенти, ніяких посад в майбутньому уряді він не шукає і ніяких переговорів на ці теми ні з ким не веде.

Чи не пройшов у другий тур президентських виборів кандидат Ігор Смешко заявив, що не підтримає 21 квітня чинного главу держави Петра Порошенка, але і його конкурента Володимира Зеленського – також. Про це він пише у себе в Facebook.

Смешко говорить, що оцінка його як “технічного проекту влади” – вигадка деяких ЗМІ, “які придумали і активно поширювали цю брехню”.

“Оцінку їм як” незаангажованим фахівцям “дасть суспільство. Чинну політичну владу в особі Петра Порошенка ми не підтримували і не збираємося підтримувати і в другому турі”, – пише він.

Щодо другого кандидата Смешко заявив, що знає “тільки талановитого актора Зеленського” і має “людську симпатію до його таланту”.

“Політика, державника, фахівця в системних державних органах управління Зеленського не знаю. Тому ще раз нагадую старе добре англійське правило голосування при демократії:” На перших виборах голосуй серцем і розумом, а на вирішальному етапі виборів – за обставинами: за найменше зло проти вашої батьківщини і родини “, – пише Смешко.

Джерело

Share