Сьогодні мені соромно перед моїми маленькими дітьми, скільки раз я їх кидала… Виявляється, можна було втомитися, записати який веселий влог про «яжемать»

Iryna Gerashchenko

Протягом цих п‘яти років президент Порошенко мав лише кілька днів відпустки….. Більше того, він не мав вихідних. Всі суботи — неділі були робочими, графік тривав до 1-2 ночі. Щотижневі відрядження, іноді кілька країн і регіонів за 7 днів.

Тепер вже можна зізнатися , що найбільше я « раділа» дзвінкам з першої приймальні десь так о 23 ночі в п‘ятницю, з повідомленням, що в суботу — неділю наради чи відрядження , й ви запрошені):

Сподіваюся , сьогодні всі пам‘ятають, що влаштували Порошенку і його родині опоненти і ЗМІ, коли він « посмів» після років! без вихідних на кілька днів за власні кошти поїхати на відпочинок.

Й , на жаль, всі забули , чим займався Порошенко в перехідний період між перемогою на виборах і інавгурацією. Нагадаю — він, ще ДО інавгурації поїхав на міжнародну зустріч в Нормандію, де мав перемовини з Олландом, Меркель , Путіним й було засновано нормандський формат. Щодня тоді , разом з радниками, він працював над мирним планом, який ліг в основу мінських угод.

Всі ці роки приблизно в такому ж темпі працювала і його команда.

Р.S. Сьогодні мені соромно перед моїми маленькими дітьми — скільки раз я кидала їх на бабусю, чоловіка( навіть в лікарні якось мала залишити півторарічного малюка з татом ) , няню, бо не могла відвезти, забрати, побути з ними, бо чекали родини заручників, зустрічі, відрядження.

Виявляється, можна було втомитися, записати який веселий влог про яжемать і бути з дітьми .

Джерело

Share