Соколова майстерно “впоралася” з “маестро” пропаганди РФ Кисельовим, Соловйовим і Симоньян – гучні кадри

У новій серії популярного шоу “Вечір з Яніною Соколовою” ведуча розгромили фейки головних пропагандистів Росії: Володимира Соловйова, Дмитра Кисельова і Маргарити Сімоньян.

Відео нової серії “Вечір з Яніною Соколовою ” швидко набирає перегляди в YouTube , передає “Діалог.UA“.

Почалася нова серія популярної програми “Вечір з Яніною Соколовою ” з традиційних “зізнань” журналістки.

” Мене звуть Яніна Соколова та я відразу хочу попередити! Це я прищепила Катерині II любов до коней! Це я щоранку підкладала Берії в черевики вишневі кісточки. Це я зняла ” Ширлі-мирлі ” “, – жартує Соколова.

Новий випуск вона присвятила свіжим фейк російських пропагандистів. Зацікавило Соколову, зокрема, заява Дмитра Кисельова про те, що гумконвоі США в повсталу і злиденну Венесуелу – нібито спроба вторгнення.

” Росія так довго боролася з однополярним світом, що провалилася в біполярний “, – прийшла до висновку Соколова.

“Як це, Діма? Гумконвої, виявляється, використовують для прихованої доставки зброї, боєприпасів і бойовиків через неконтрольований кордон? А хіба таке може бути? Ми звикли до хороших гумконвоїв, які перевозять стегенця, серіал “Свати” і ріпу! Якщо на вантажівках написано “гуманітарна допомога”, то там гуманітарна допомога. Просто треба їм (американцям) повірити “, – іронізує Соколова, натякаючи на багаторічні візити російських “гумконвоїв” на окупований Донбас.

“Зброю бойовики” “Л/ДНР” вже 5 років вирощують в теплицях, купують в аптеках і магазинах будматеріалів … Всі знають знаменитий танк” Антонівка “, системи залпового вогню” Гіпсокартон” і снайперську гвинтівку “Аспірин”. Останній добре допомагає від голови “, – жартує журналістка над сміховинною версією Москви про свої “гумконвї”.

Не залишила без уваги Соколова іншого пропагандиста – Володимира Соловйова , який, з її слів, “почав пиляти сук, з якого гризе кору і злизує мовою жирних термітів”. Той днями раптово заявив, що “не буває гарного націоналізму”. Журналістка нагадала, що раніше Путін називав себе “найбільшим націоналістом в Росії”.

“Вова (Соловйов), краще сядь! Краще ляж! Краще біжи”, – порадила Соколова російському пропагандиста, який необережно “наїхав” на президента Росії. Вона також запевнила, що націоналізм в Росії давно переріс у справжній нацизм.

У новій серії свого шоу Соколова також згадала про істерику пропагандистки РФ Маргарити Сімоньян з приводу “фейків Заходу” про війну в Сирії.

“Російський фейкомет несподівано перетворився на двостволку”, – посміялася журналістка над “правдорубкою” Симоньян. Вона нагадала про її фейки, через які ось уже 5 років “палає” український Донбас.

“Пропаганда вона така – вбиває людей”, – констатувала Соколова.

Джерело

Share