Соратників Тимошенко застукали за дивним заняттям у Верховній Раді

10 квітня під час пленарного засідання Верховної Ради нардепи від “Батьківщини” вирішили зробити смішне селфі

Незважаючи на те, що на момент відкриття засідання Верховної Ради електронна реєстрація показала наявність у сесійній залі 18 з 20 членів фракції “Батьківщина”, в розпал робочого дня в секторі політсили у сесійній залі залишилися лише два народних обранця.

Голова підкомітету з питань енергозбереження і енергоефективності комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олексій Рябчин і член комітету ВР з питань транспорту Сергій Євтушок розважалися як могли.

Очевидно, парламентаріям стало нудно і вони вирішили трохи розважитися. Рябчин і Євтушок вирішили зробити смішне селфі з накладкою у вигляді масок собачок.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді заявили про створення депутатського об’єднання на підтримку Володимира Зеленського». Про це повідомив нардеп Віталій Купрій: “щойно заявив у Верховній Раді про створення міжфракційного депутатського об’єднання “За наступного Президента Зеленського!”.

Автор відео-трансляції уточнив, що таку підтримку кандидата Зеленського треба формувати в Раді вже зараз: «Ми повинні зробити до другого туру виборів. Ця ініціатива важлива, впевнений не тільки для мене, але і для українців в цілому. »

Український політик каже, що виборцю не варто лякатися відсутності у Володимира Зеленського політичного досвіду: «Він (Зеленський — ред.) сам заробив на своє життя, досяг популярності в суспільстві, сформував таку команду, яка здатна виконати передвиборну програму кандидата».

Купрій також додав про так звану “гру Порошенка” щодо протиставлення Петра Порошенка себе як політичного лідера Росії і Володимиру Путіну, Петро Порошенко спекулює на темі війни і на українцях:

«Насправді Порошенко і Путін це бізнес-партнери, підприємство Порошенка на території РФ платить податки Путіну, функціонує. У Порошенка є бізнес в сільському господарстві, трохи більше року тому — він інвестував в Росії 100 млн. доларів, він купив акції « Burger King », для чого він це зробив — невідомо, можливо, якщо його капітал будуть заарештовувати, він подумав, що Путін не накладе арешт, оскільки вони бізнес-партнери », — резюмував депутат.

Джерело

Share