Сподіваюсь, нікому не треба пояснювати, що в тилу, на мирній ніби як землі — у нас багато ворогів

Стерненко, Устименко, Гречаний в Одесі.

Іващенко «Вербич», Ананьєв, Ягольник у Києві…

Це за останній МІСЯЦЬ! Сподіваюсь, нікому не треба пояснювати, що в тилу, на мирній ніби як землі — нам так само оголошено війну? Реваншисти не піднімають, а підняли голову, реваншисти відчули, що ТАК МОЖНА, реваншисти розуміють, що на час двох виборчих кампаній діюча владна верхівка намагатиметься сподобатися ВСІМ.

Яскравий приклад — гучний салют у Києві до 9-го травня. Дали Бойку з рабіновічєм потішити їхній електорат…

Заяви Лінчевського і Мураєва, авторські програми Червоненка, Герман і Піховшека, зневажливі до Української мови пости Джанґірова — і все це на тлі перманентних нападів на Патріотів та Націоналістів… Паралельно відпускають найвідомішого дог та кетхантера Святогора, бо у нього серйозні звязки у «новій» поліції, а порохоботи все шукають «руку кремля» серед тих, хто просто розуміє — сама Держава котиться в прірву:

Слабкість Державних інституцій, карикатурність силових структур, відверта продажність судів (на тлі «рішучої судової реформи»)… Да ми це всі знаємо, але проблема в тому, що нам це щоразу намагаються подати або як результат діяльності «папєрєдніков», або як невід’ємну частину війни…

Не треба все списувати на війну, на п’ятому році її перебігу. Воно не працює вже. Та й сама війна давно змінила характер. Зараз не романтичні та страшні водночас 2014-2015. Зараз все інакше. Та й якщо говорити про війну — хоч когось посадили за весь той бардак, що ми спостерігаємо? За «заниканий» американський пересувний шпиталь, за відправлені на фронт поламані «Богдани», за скотські умови на Ширлані…?

Все це так набридло, що сил нема. Єдиний вихід — прийняти умови війни в тилу і воювати. Кожен на своєму місці. давати відсіч всіма можливими і неможливими засобами, не дивлячись на втому і апатію. Пропонуєте щось інше? Будь ласка. Радий буду і вислухати і долучитися.

Просто оце «голубці-варенички», «мальовниче Українське село», «Людоньки нас хочуть знищити!», «Що ж це коїться?» — треба припиняти. Скигліям, всепропальцям, боягузам, кликушам та «патріотам холодцю» — тут не місце. Зчепили зуби і до перемоги. Тільки так. Війна на вулиці.

 

Share