Спостерігали, як терористи намагалися загасити боєкомплект, але у них нічого не вийшло – все ще довго вибухало: українські захисники про вдалу «отвєтку» під Горлівкою

Підрозділ української армії накрило позиції бойовиків “ДНР” під окупованій Горлівкою у відповідь на систематичні обстріли терористів з кулеметів і снайперських гвинтівок, підірвавши при цьому боєкомплект бойовиків.

Інформацію про це повідомили волонтери фонду “Повернись живим” на власній сторінці в соціальній мережі.

Стало відомо, що бойове зіткнення відбулося під окупованій Горлівкою: бійці батальйону “Донбас Україна” відкрили у відповідь вогонь по бойовиках, які регулярно накривали позиції ВСУ.

Після точного попадання одного зі снарядів у бойовиків почав детонувати боєкомплект, який терористи так і не змогли загасити. Бійці зізнаються, що ще довго після детонації вони чули вибухи на позиціях “ДНР”.

“2 травня, бойовики, які окупували Горлівку, втратили чимало боєприпасів. Бійці батальйону “Донбас-Україна” дали гідну відповідь ворогу, який обстрілював наших військових із кулеметів та снайперських гвинтівок. “Спостерігали, як терористи намагалися затушити боєкомплект, але у них нічого не вийшло – все ще довго вибухало”, – в один голос кажуть бійці.

Дивиться також “Ударні безпілотники Української Добровольчоі Армії наносять удари по окупаційних російсько-терористичних “:

Share