Справа Зайцевої перевернеться з ніг на голову, адвокат покаже справжнього винуватця

У середу, 15 серпня, адвокат однієї з потерпілих Дмитро Марцонь заявив, що на суді по справі ДТП у Харкові з Оленою Зайцевою і Геннадієм Дроновим виникли труднощі з визначенням ліній перехрестя, на якому сталася аварія, пише Обозреватель.

«Чотири експерти заявили, що Дронов виїхав за межі перехрестя. Але чомусь ніде не намалювали чітко, де ці межі перехрестя. Вони кажуть, що це уявна лінія від початку закруглення бордюрного каменю з одного та іншого боку дороги. Але якщо її провести, то видно, що він не виїхав», — розповів Марцонь.

За його словами, якби не було Дронова, не було б і таких страшних наслідків аварії.

«Якщо б не його дії, Lexus Зайцевої пролетів би це перехрестя. Тут обидва винні. Дронов почав рух на миготливий сигнал світлофора. Він почав дуже швидко набирати швидкість. Його прискорення дорівнює максимальному прискоренню цього автомобіля, фактично педаль газу була вжата в підлогу. До того ж, перехрестя там осяжний, там немає перешкод, і не побачити летить Lexus було важко», — додав адвокат потерпілої.

Раніше повідомлялося, що 7 серпня суд дозволив почати розшукові дії, доручив поліції знайти лікаря-нарколога Олену Федірко і доставити на наступне засідання, яке відбудеться 11 вересня о 14:00.

Незважаючи на те, що адвокат сімей постраждалих долучає до матеріалів справи документ від профільної установи МОЗ України, що наявність цих речовин в організмі Зайцевої говорить про те, що вона на момент ДТП перебувала під дією наркотичних засобів, а це – обтяжуючі обставини, слідчі впритул цього не бачать і навпаки притягує за вуха позитивні моменти для Зайцевої.

Наприклад, щире каяття, визнання вини та матеріальну компенсацію частині постраждалих (мати Зайцевої анонімно передала кожному по 50 тис грн, проте більшість, коли дізналися, від кого гроші, відразу ж від них відмовилися). Незважаючи на це, на думку слідчих, часткова компенсація – фактор, що зменшує вину.

 

Share