“США будуть знищені, нехай знають, що ми зітремо їх країну з карти світу”: В Росії пригрозили знищити Сполучені Штати

У Росії публічно погрожують США розправою і створенням мультимегатонної зброї, якщо Вашингтон порушить мораторій з випробування ядерної зброї.

Заступник президента з інформаційної політики Російської академії ракетних і артилерійських наук (РАРАН) доктор військових наук Костянтин Сівков пригрозив знищити США, передає Діалог.UA.

“Якщо США оголосять про вихід із мораторію з випробування ядерної зброї, тоді нам теж потрібно оголосити про це. Створити мультимегатонну зброю, випробувати його з тим, щоб Штатам не кортіло мявкати, хрюкати і пукати”, – дозволив собі висловитися Сівков.

За його словами, Москва повинна модернізувати “Калібр-М” з ракети середньої дальності в крилату ракету міжконтинентального радіусу дії, якщо США проведуть в серпні і листопаді випробування ракет, заборонених Договором про ракети середньої і малої дальності.

“Потрібно зробити так, щоб при будь-якому розвитку ситуації Сполучені Штати знали, що їхня країна може зникнути з лиця землі. Москві потрібно чітко заявити, що бити будемо по каньйонах, розломах”, – додав Сівков.

Нагадаємо, США перекинули 6 ядерних бомбардувальників в Європу.

джерело

Share