США щойно зробили привабливу пропозицію Україні! “В обмін на військовий захист від РФ”!

На деяких умовах в США готові надати допомогу Україні

Для вирішення проблеми з Керченською протокою є один спосіб. Про це повідомив науковий співробітник Американської ради з міжнародної політики Стівен Бланк.

Спеціаліст згадав ситуацію, коли керівництво Ірану заговорило про можливе перекриття експорту нафти для своїх сусідів через Ормузьку протоку. Тоді США встали біля берегів Ірану, де розмістили авіаносну групу. Орієнтуючись на цю історію, проблему з Керченською протокою можна вирішити також.

Стівен Бланк пропонує Україні на Чорному та Азовському морях віддати в оренду свої порти в обмін на потрібне озброєння. Таким чином, можна протистояти РФ.

Схема під назвою ленд-ліза була розроблена ще в 1940-х роках під час правління в США Франкліна Рузвельта. У той час адміністрація президента здебільшого постачала Червону армію, що можна і провести з Україною на повноцінній основі.

Щоб протистояти Росії, Україні треба володіти потужною технікою, а це дуже вигідно для США і нашої країни.

Кораблі НАТО могли б перебувати в цих портах так довго, як буде потрібно, при цьому Україна не повинна бути членом НАТО.

Нагадаємо, в цьому місяці Росія знаходиться в головуванні Ради Безпеки ООН. Відзначимо, раніше в Радбезі ООН головувала Польща, за РФ в черзі – ПАР, Великобританія і США (по місяцях).

Раніше ми писали, що через 100 днів роботи Володимир Зеленський дав інтерв’ю акторові Станіславу Бокланом, з яким вони разом знімалися в серіалі «Слуга народу».

Відомо, що у вересні президент планує попрямувати до глави США – Дональда Трампа, тому Боклан поцікавився, чого він чекає від цієї зустрічі.

Зеленський повідомив – США це стратегічний партнер нашої держави в різних галузях. Тому варто домовитися про пункти, від яких багато залежить.

“З президентом треба зустрітися, познайомитися, подивитися в очі, сказати, що їх цікавить в країні, ми скажемо – що нам потрібно від них», – поділився Володимир Зеленський.

При цьому президент підкреслив, що Україна не буде стояти з простягнутою рукою. Зеленський запропонує інвестувати в держава, адже наша країна повинна бути сильною і незалежною.

Джерело

Share