Стало відомо кому готують підняти зарплату на 15%

Колись давно професія залізничника була досить престижною, а її представники отримували гідні заробітні плати. Однак економіка країни перейшла в стан стагнації. Пише Звістка з посиланням на джерело.

Влада все ще намагаються побороти наслідки економічної кризи і добитися кращого життя для громадян. В результаті цього більшість професій стали вже не такими престижними. У тому числі і залізничники. Однак влада обіцяє, що незабаром ситуація зміниться.

Ось чому зараз так часто можна почути питання про те, коли залізничникам підвищать зарплату в Україні і чи чекати скорочення штату співробітників.

Заробітну плату працівникам «Укрзалізниці» збираються підвищити на 15%. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян при огляді пасажирського вагонного депо станції «Бахмач» в рамках робочої поїздки в Чернігівську область, повідомляється на сайті міністерства.

«У цьому році запускаємо в експериментальному режимі приватну тягу. І разом з цим ми піклуємося про самих залізничників – основному капіталі компанії. По-перше, ми підвищуємо на 15% зарплату працівників. По-друге, ми ініціюємо скорочення зарплати членів правління і адміністративного персоналу», – сказав Омелян.

Він додав, що сталий розвиток «Укрзалізниці» є питанням національної значущості.

Джерело

Share