Стало відомо, у кого в Україні найбільші зарплати

Українці у середньому отримують 9161 грн у місяць. Водночас на сайтах пошуку роботи можна знайти вакансії, де платитимуть куди більше, – повідомляє ФорпостЛьвів. Бізнес-аналітик Компанія Roshen пропонує фахівцю зарплату 50 тис. грн. Шукає бізнес-аналітика зі знанням міжнародних стандартів фінансової звітності, іноземної мови, бухгалтерських програм і досвідом проектної роботи.

Роботодавець обіцяє безкоштовні обіди, навчання, зручний графік і страховку. Стоматолог-терапевт Стоматологічна клініка шукає дитячого стоматолога з вищою профільною освітою. Зарплату обіцяють 50 тис. грн. Потрібно вміти знаходити спільну мову з дітьми. Працювати доведеться за змінним графіком. Менеджер з продажів зі знанням німецької У столичну маркетингову компанію потрібен продажник зі знанням німецької мови. Крім того, кандидат повинен вміти продавати, аналізувати і переконувати.

Роботодавець пропонує ставку $600 (17 тис. грн) і бонусну систему. Комерційний директор Харківська компанія, яка надає послуги для розвитку та підтримки бізнесу, шукає комерційного директора з досвідом роботи. Потенційний кандидат повинен мати широкий кругозір, системне мислення та уміння керувати. Зарплату обіцяють 50 тис. грн. Менеджер проекту У GoodWine шукають фахівця з досвідом роботи в імпортних поставках, який мислить як підприємець.

Менеджеру проекту пропонують зарплату 50 тис. грн. Шеф-повар Шеф-повару обіцяють зарплату 50 тис. грн. Фахівця шукають в Одесу. Щоб зайняти посаду, потрібно мати досвід роботи, знати технологічні процеси і вміти працювати в команді. Кур’єр з вантажним авто Кур’єру для доставки великогабаритної техніки по Києву і області на 7-денний робочий тиждень пропонують зарплату 60 тис. грн. Виплати складаються зі ставки і доплат за підйом вантажу і успішно виконану доставку. Як повідомлялося, по сім тисяч від держави отримують 5% безробітних, – Держслужба зайнятості.

Share